Kocaeli Tuğla Fiyatları

Kocaeli Tuğla Fiyatları

Kocaeli ilimize fabrikamızdan çok uygun fiyatlara  tuğla sevki yapmaktayız.  Özellik’le  Kocaeli’nin Gebze ilçesine günlük ortalama bir araç göndermekteyiz. Fabrikamızdan sevkini yaptığımız tuğlalar üç değişik araç çeşidi  ile yapılmaktadır. Bunlar  tır , kırkayak kamyon ve kamyondan oluşmaktadır. Bu araçlar  bizim için yükleyebileceği tuğlalar için önem arz  etmektedir.

Örneğin bir tır’ın alabileceği maksimum  tuğla adedi  10.000 – 12.000 adet 13,5 tuğla veya  15.000 -17.000 adet  8,5  tuğla alabilmektedir. İkinci olarak  kırk kamyonların alabileceği ürün adedi ise  8.000- 9.000 adet 13,5  tuğla  veya 12.000 -13000 adet 8,5 tuğla alabilmektedir. Düz kamyonlar ise 6.500-7.500 adet 13,5 tuğla veya  9.000- 10.000 adet  8,5 tuğla alabilmektedir. Bu uygulama Kara yolları  Genel Müdürlüğünün araçların taşıyabileceği yük kapasite kurallarına  göre ayarlanmıştır. Ürünlerimiz sevki açısından ekonomik olarak tır ile sevki daha uygundur. Diğer sevk seçeneklerine göre  ürün başı yaklaşık olarak 10 kr daha ucuzdur. Kocaeli ilimiz tırlar’la ürün sevkine müsait olduğu için bu yöremize uygun fiyatlara tuğlaları  sevk etmekteyiz.Siz değerli müşterilerimize daha kaliteli hizmet sunabilmek için gönderdiğimiz ürünlerimizi boşaltma işlemini  yönlendireceğimiz  kişiler tarafında hızlıca yapılabilmektedir. Gelişen teknoloji ile birlikte paletli tuğla üretimine geçmiş bulunmaktayız. Paletli ürünlerimiz kule vinç veya taşıyıcı iş makineleri ile hızlı bir şekilde çalışmaya imkan sağlamaktadır. Bu  üretim şeklimiz bizleri rakiplerimizden bir adım daha ileri götürmüştür. Emek Tuğla fabrikası olarak teknolojik gelişmeleri takip ederek daha kaliteli ürün ve hizmetler sunmaya çalışmaktayız.  Tuğla fabrikamızda çalışan sayımız ortalama 48 dir. Çalışanımızla daha iyi ürünler üretmek için gayret göstermekteyiz.

Kocaeli tuğla sektöründe fabrikamızında bulunması bizi mutlu etmektedir. Siz değerli müşterilerimize daha iyi tuğla üretmek için daima gayretle çalışacağız.

Bir önceki sayfamızda  İstanbul tuğla  hakkında  bilgi verilmektedir.

Tuğla | Tuğla Çeşitleri | Tuğla Fiyatları ©2015 Tüm Hakları Saklıdır.